[22] 867 07 20

WODA DLA FIRM, DO BIURA - CIESZ SIĘ SWOBODĄ WYBIERAJĄC BEZBUTLOWY DYSTRYBUTOR FILTRUJĄCY WODĘ.

WODA DO BIURA, DLA FIRM W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH!

Bezbutlowe dystrybutory wody pitnej to najnowsza alternatywa dla butlowych dyspenserów wody.

Zasada ich działania jest prosta. Dystrybutory takie podłącza się do sieci wodociągowej za pomocą elastycznych, atestowanych wężyków, a następnie woda podlega filtracji uzyskując krystalicznie czystą doskonałą postać. Korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów wody daje firmom nielimitowany dostęp do świeżej, smacznej i doskonałej wody do picia. W zależności od wybranego modelu wynajmujący mają dostęp do wody zimnej, gorącej i gazowanej. Czyli dzięki posiadaniu takiego dystrybutora pracownicy firmy mają możliwość picia wody, jak również zrezygnować nawet z czajników, ponieważ dostęp do wody gorącej umożliwia zaparzenie aromatycznej kawy czy herbaty.

Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego, bezbutlowe dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych jak i chemicznych. Przy użytkowaniu bezbutlowych dystrybutorów filtrujących wodę i spożywamy wodę doskonale czystą.

Wybierając bezbutlowy dystrybutor wody w miejsce butlowego dyspensera ograniczasz emisję CO2 i ślad węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy czy biura, który przecież odbywa się za pośrednictwem samochodów ciężarowych. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji plastików, z którego wykonane są butle 18,9l.

 WODA GAZOWANA W FIRMIE I W BIURZE

 Dystrybutory mogą posiadać moduły do wody gazowanej (w zależności od wyboru dystrybutora). Woda gazowana podawana jest w opcji schłodzonej. Dystrybutory z wodą gazowaną to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firm.

 ODPOWIEDNIO NAWODNIONY ORGANIZM PRACOWNIKA JEST BARDZIEJ WYDAJNY

 Nawodniony organizm pracuje w sposób optymalny. Doskonale czysta woda sprawia, że samopoczucie jest lepsze, poprawia się też koncentracja i mózg znacznie szybciej przetwarza informacje. Pracownicy firm powinni więc móc w każdej chwili mieć nieograniczony i swobodny dostęp do wody wysokiej jakości. Taką właśnie wodę zapewni firmom i biurom oferowany przez nas bezbutlowy dystrybutor wody.

BARDZO NISKIE KOSZTY WODY W FIRMIE I W BIURZE

Bezbutlowy dystrybutor wody to wielokrotnie niższy koszt zaopatrzenia w wodę pitną w porównaniu do wynajmu butlowych dyspenserów.

Oprócz wspomnianej nielimitowanej ilości pozyskiwanej wody, ważnym jest komfort z używania dystrybutorów wody brak magazynu na przetrzymywanie butli, brak uciążliwego przenoszenia ciężkich butli przez personel w celu wymiany w automacie, brak czekania na nowe dostawy itp. Dystrybutory bezbutlowe są całkowicie bezobsługowe ze strony najmującego.

Wynajmujący instalują urządzenia, potem przez cały okres umowy dbają o prawidłową pracę urządzenia, czyli wykonują przegląd techniczny, wymieniają filtry i sanityzują.

Producenci oferowanych przez nas dystrybutorów zadbali o wszelkie detale użytkowania, aby było przyjazne i intuicyjne. Wśród oferowanych dystrybutorów znaleźć można nablatowe dystrybutory wody dające wodę zimną, gorącą i gazowaną , wolnostojące dystrybutory wody do picia również z wodą zimną, gorącą i gazowaną. A także podblatowy dystrybutor wody przeznaczony dla klientów ceniących sobie luksus, dla których nowoczesność i prestiż mają znaczenie.