[22] 867 07 20

Stoją na krześle i piją kranówkę – podsumowanie akcji Woda dla szkół Wyróżniony

Siedmioletni Jaś przesuwa ciężkie krzesło – chce się na nie wspiąć, aby napić się wody ze sfinansowanego przez miasto źródełka. Bez wspinaczek mogą z niego skorzystać jedynie starsze dzieci. Co pije Jaś? Warszawską kranówkę. Szczytny cel kampanii Woda dla szkół zasługuje na pochwałę. Realizacja prawie półtoramilionowej inwestycji już niekoniecznie.

Nowe dystrybutory wody w naszej ofercie! Wyróżniony

Stylowy Premium Top, wydajny i elegancki Premium Beauty, minimalistyczny i designerski ProSteam, a może HiClass – pierwszy w naszej ofercie dystrybutor zapewniający aż cztery rodzaje wody do wyboru? Oto nowe urządzenia, które podczas wakacji zdążyły na dobre zadomowić się w domach i biurach naszych Klientów. Który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom?

Warszawa – miasto bogate i rozrzutne Wyróżniony

 

W ramach projektu Woda w szkole, 300 placówek edukacyjnych miało otrzymać tzw. źródełka. Dystrybutory wody dla uczniów gwarantujące im dostęp do czystej i świeżej wody przez cały dzień. Miasto nie wycofało się z tego planu, ale zadecydowano, że do szkół trafi konkretny model urządzenia jednej firmy. Dystrybutor ten nie filtruje wody – dzieci będą więc w zasadzie piły tę samą wodę, która płynie z kranów w szkolnych łazienkach. Co ciekawe – koszt jednego takiego urządzenia to ok. 4 500 zł. Czy to nie za dużo za wodę takiej jakości? I czy na pewno przyczyni się ona do zdrowia naszych dzieci?

PREMIUM TAP – nowoczesne biurowe dystrybutory wody JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wygoda, elegancja i prostota – to cechy nowego dystrybutora wody Premium Tap, który pojawił się już w naszej ofercie! Teraz zdrowie i dobre samopoczucie masz na wyciągnięcie ręki – zyskasz je, pijąc krystalicznie czystą wodę z nowoczesnego dystrybutora Premium Tap wyposażonego w wysokiej jakości system filtrujący.

Woda w szkole - źródełka niezbędne dla zdrowia dzieci!

Woda w szkole - źródełka niezbędne dla zdrowia dzieci!

Edukacja szkolna to znaczący etap życia dziecka. Uczniowie przez kilka lat spędzają w szkole nierzadko siedem czy osiem godzin dziennie. To co dzieci jedzą, ale też to co piją między lekcjami, ma ogromny wpływ na ich rozwój - zarówno fizyczny, jak i intelektualny. Każda placówka oświatowa powinna zapewniać możliwość zdrowego jedzenia i picia, a także kształtować prawidłowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych. W Warszawie promuje to założenie akcja Wiem co jem. W ramach tej kampanii od 2014 roku wyjątkowo duży nacisk kładzie się na zdrowe napoje. Woda w szkole – dlaczego jest taka ważna?

Źródełka RIVER JUNIOR w szkole – piszą o NAS!

Kampania Wiem co jem to akcja, której celem już od kilku lat jest upowszechnienie zasad zdrowego odżywiania w warszawskich szkołach. Zdrowie dzieci zależy jednak nie tylko od tego co jedzą, ale w ogromnej mierze również od tego co piją. Jaki napój pediatrzy polecają dla najmłodszych w pierwszej kolejności? Czysta woda powinna stanowić podstawę zdrowej diety każdego dziecka. Dlatego rusza projekt udostępniania wody w szkołach za pomocą specjalnych poidełek. Źródełka w szkole będą niedługo standardem – w niektórych placówkach dzieci już teraz mają dostęp do czystej wody ze źródełek. Mamy w tym swój udział!

Subskrybuj to źródło RSS

Dane kontaktowe

  • "ARKA" Sp. z o.o.
  • ul. gen. K. Sosnkowskiego 5i
  • 02-495 Warszawa
  • tel: [22] 867 07 20
  • e-mail: biuro@arkafiltry.pl
  • Google+
  • Twitter