Logo
Wydrukuj tę stronę
Żródełka dla szkół RIVER – dostępne w nowej, ekonomicznej wersji z odpływem grawitacyjnym!

Żródełka dla szkół RIVER – dostępne w nowej, ekonomicznej wersji z odpływem grawitacyjnym!

Chcesz, aby woda do picia w Twojej szkole była powszechnie dostępna? Marzy Ci się zdrowa, czysta i smaczna woda na wyciągniecie ręki każdego ucznia? Zastanawiasz się nad wyposażeniem swojej placówki w dystrybutory wody – ale obawiasz się wysokich kosztów?

Bez obaw! Dzięki najnowszemu rozwiązaniu w naszej ofercie, poidełka wody dla uczniów są jeszcze tańsze w utrzymaniu!

 

Ta sama wysoka jakość wykonania, ten sam świetny design, ta sama doskonała woda – ale za mniejsze pieniądze!

Jak to możliwe?

Popatrz na źródełka wody dla placówek oświatowych z rodziny River. Które urządzenie najlepiej sprawdziłoby się w Twojej szkole?

Klasyczne, solidnie, bezpieczne poidełko RIVER? Źródełko RIVER PRIME - bez ostrych krawędzi, z zaokrąglonymi rantami, odporne na wszelkie uszkodzenia? A może spodobał Ci się dystrybutor RIVER JUNIOR? On też zapewnia 100% bezpieczeństwa dla maluchów i jest wygodny nawet dla najmłodszych.

 

Cała rodzina produktów RIVER została stworzona do tego, by zapewnić dzieciom i młodzieży w szkołach zdrową i czystą wodę przez cały dzień nauki.  Dobra jakościowo woda to coś, czego uczniowie szczególnie potrzebują dla dobrego samopoczucia, energii i koncentracji. Właśnie taka jest woda z bezbutlowych dystrybutorów RIVER.

 

Urządzenia te wyposażono w system oczyszczania wody wykorzystujący proces ultrafiltracji. Dzięki temu woda pozbawiona jest wszelkich szkodliwych związków chemicznych i zanieczyszczeń. Poidełka podłącza się do sieci wodociągowej – zastosowane w dystrybutorach filtry sprawiają jednak, że woda dla uczniów staje się krystalicznie czysta i niezwykle smaczna! Chętnie korzystają oni z dozowników, które działają jak fontanna –pozwala to zachować wszelkie zasady higieny, a przy tym nie naraża szkoły na dodatkowy wydatek w postaci plastikowych kubeczków.

 

Dystrybutory dla szkół RIVER to czysta zdrowa woda uzyskana bez chemii, na drodze naturalnych procesów filtrujących.

Dzięki naszemu najnowszemu rozwiązaniu, poidełka do wody są teraz jeszcze bardziej ekologiczne i ekonomiczne!

Z przyjemnością informujemy, że rodzina dystrybutorów RIVER powiększyła się omodele typu G!

Urządzenia w tej wersji posiadają odpływ grawitacyjny. Oznacza to, że nie muszą być podłączone do prądu, jeśli w miejscu montażu zapewniony będzie odpływz odpowiednim spadkiem instalacji.

 

TERAZ KAŻDY MODEL źródełka DO WODY RIVER

dostępny jest w wersji G z odpływem grawitacyjnym!

 

Montując w szkole bezbutlowe dystrybutory, nie musisz się martwić o koszty wymiany baniaków z wodą czy uzupełnianie plastikowych kubeczków. Teraz też nie musisz się nawet martwić o zużycie prądu!

Nie zastanawiaj się dłużej! Wybierz poidełko odpowiednie dla swojej szkoły i zapewnij uczniom nieograniczony dostęp do najlepszej wody przez cały dzień!

Nie wiesz, które urządzenie wybrać?

A może planujesz instalację poidełka i chcesz dowiedzieć się czego więcej o modelach typu G z odpływem grawitacyjnym?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.

ZADZWOŃ DO NAS [22] 867 07 20 LUB

 

DoskonałaWoda.pl © DoskonałaWoda