[22] 867 07 20

PREMIUM TAP – nowoczesne biurowe dystrybutory wody JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wygoda, elegancja i prostota – to cechy nowego dystrybutora wody Premium Tap, który pojawił się już w naszej ofercie! Teraz zdrowie i dobre samopoczucie masz na wyciągnięcie ręki – zyskasz je, pijąc krystalicznie czystą wodę z nowoczesnego dystrybutora Premium Tap wyposażonego w wysokiej jakości system filtrujący.

Premium Tap to dystrybutory wody dla szczególnie wymagających użytkowników. Koniec z niewygodnymi baniakami, stosami butelek – ich dźwiganiem, przechowywaniem i utylizowaniem. Premium Tap podłączysz do sieci wodociągowej – nie musisz się martwić o uzupełnienie zapasu wody. Krystalicznie czysta, niezwykle smaczna i zawsze świeża woda będzie płynąć z kranu. Wszystko dzięki profesjonalnemu systemowi filtrującemu włoskiej firmy ATLAS Filtri

Zdrowie, wygoda i elegancja

dla domu dla firmy i dla biura

Premium Tap wkomponujesz we wnętrze każdej kuchni, tej domowej i tej firmowej – nawet jeśli do dyspozycji masz tylko niewielki aneks. Urządzenie montuje się pod blatem – dlatego nie zabierze ani trochę cennego miejsca i przestrzeni roboczej na blacie.

Wodę nalejesz z ergonomicznej i eleganckiej wylewki – jest tak wyprofilowana, abyś bez trudu mógł napełnić szklankę, butelkę, bidon czy czajnik. Co więcej wyposażono ją dotykowy, podświetlony panel LED.

Trzy przyciski na panelu to trzy opcje. Masz ochotę na zimny, orzeźwiający napój? Twoje dzieci uwielbiają wodę gazowaną? Twój klient, poprosił o wodę w temperaturze pokojowej?W Premium Tap każdy może napić się takiej wody, na jaką ma ochotę – gazowanej, schłodzonej i w temperaturze pokojowej!

Wiemy, jak ważna jest czysta woda dla zdrowia. Taka woda to dobre samopoczucie przez cały dzień dla każdego. To koncentracja w szkole dla Twoich dzieci. To gwarancja wytrzymałości podczas aktywności fizycznej. To wydajność dla Twoich pracowników. To elegancja, klasa i świetny wizerunek Twojej firmy.

Czysta i świeża woda to najlepsze, co możesz dać swoim domownikom, pracownikom czy klientom. Premium Tap to najnowocześniejszy dystrybutor, który możemy Ci zaoferować.

PREMIUM TAP wyposażony jest w system antyzalaniowy odcinający dopływ wody do urządzenia w przypadku już drobnego i niekontrolowanego wycieku wody.

Więcej na temat PREMIUM TAP

Masz duże biuro? Potrzebujesz optymalnego i wydajnego rozwiązania, które pozwoli na zapewnienie czystej wody dla wielu pracowników? A może dysponujesz niewielkim, biurowym aneksem kuchennym?

Zadzwoń do nas [22] 867 07 20

a my z przyjemnością wybierzemy dla Ciebie takie urządzenie,

z którego NA PEWNO będziesz zadowolony. 

 

Dane kontaktowe

  • "ARKA" Sp. z o.o.
  • ul. gen. K. Sosnkowskiego 5i
  • 02-495 Warszawa
  • tel: [22] 867 07 20
  • e-mail: biuro@arkafiltry.pl
  • Google+
  • Twitter